Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

Projeler ve Fonlar’da Neler Yeni?

588

Projeler ve fonlar içerisinde oluşturulan “profil yönetimi” bölümü, sizlerin bilgilerinizi diğer kullanıcılarla ve potansiyel proje ortaklarıyla paylaşmanıza fırsat verirken bizlerin de ilgi alanlarınıza paralel olarak yeni haber ve gelişmeleri akış halinde dinamik olarak size sunmamıza olanak sağlar. Bu özelliğin yanı sıra, üyelik tipinize bağlı olarak aşağıda sıralanan yeni ürünlerden faydalanma imkânınız da bulunmaktadır.

  • Hibe Programı Listesi: Günlük olarak açılan yeni hibe sayısını görüntüler. Kullanıcıların anasayfasında açılan hibeler kronolojik olarak listelenir.
  • Hibe Programı İçeriği: Türkiye ve Dünya çapında hibe veren kurum, kuruluş, vakıf, birlik ve organizasyonların yeni açtığı hibe programlarını sunarken bu hibelerin amaçları, öncelikleri, başvuru koşulları, uygun başvuru sahipleri, toplam ve maksimum hibe tutarı, hibe verilecek ülke ve konumu, program süresi, örnek konuları, somut çıktıları gibi bilgilerin de geniş veri tabanından filtrelenmesini sağlar.
  • Detaylı/ Detaysız Hibe Bülteni: Sistemimize veri girişi yapılmış hibelerin e-posta aracılığıyla günlük, haftalık ve aylık olarak kullanıcılara gönderilme hizmetidir. Kullanıcının üyelik tipine göre detaylı ya da detaysız olabilir.
  • Hibe Arşiv/Analiz: Son başvuru tarihi geçmiş ve dolayısıyla kapanmış ve tarafımızdan arşivlenmiş hibe programları bu sayfalarda listelenir, içeriğine ulaşılabilir, toplam fon tutarı görüntülenir. Bunlarla beraber veritabanımızdaki verilerden çıkardığımız bazı istatistiksel veriler, grafiksel olarak kullanıcıların bilgisine sunulur.
  • Hibe Arama Motoru: Bu modül aracılığıyla kullanıcılar sistemde bulunan hibeleri, hibe tutarı, para birimi, sektör, konum ve uygun başvuru sahipleri kriterlerine göre filtreler.
  • Ortak Arama Modülü: Veri tabanımızda bulunan, daha önce Avrupa Birliği ya da diğer Hibe Kaynaklarından hibe kazanmış olan firmaların detaylı arama sonuçlarının ekranınıza getirilmesini sağlar. Böylece yeni hibe programlarından faydalanmak isteyen ve proje deneyimine olan ya da olmayan kişi ve kurumların daha önce başarıyla proje tamamlamış yerli ya da yabancı firmalarla proje ortaklığı kurabilmeleri için zemin hazırlar.
  • Uzman Arama Modülü: Sistemimize kayıtlı üyeleri arama imkânı sağlar.
  • İş İlanı Verme: Proje yüklenicisi olan kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu proje bazlı uzman ilanlarının site üzerinde yayınlanarak ihtiyaç duyulan uzmana kısa sürede ulaşılmasına yardımcı olur.
  • İş İlanı Görüntüleme: Kuruluşların girdiği iş ilanlarının listelendiği iş ilanları sayfalarıdır. İş arayan uzmanlar buradan dünya çapında proje bazlı iş ilanlarına ulaşma şansı bulurlar.
  • Proje yazarları listesine dahil olma: Proje teklifi hazırlanması konusunda uzman olan kullanıcıların kendi profil sayfalarında “Proje yazıyorum ve Proje Yazarları listesinde resim, tanıtım yazım ve iletişim bilgilerimin listelenmesini onaylıyorum.” seçeneğini işaretlemeleridir. Böylece proje yazarları ile yazdırmak isteyen kullanıcıların bir araya gelmesine fırsat verir.

Yoruma kapalı.

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK