Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

Online Hayatta Verimlilik

422

 Bulunduğumuz salgın hastalık dönemi neredeyse yüz yılda bir gerçekleşen, insanlık tarihini derinden etkileyen ve tarihe yön veren bir dönemdir. Bunu bizzat yaşayanlar olarak bundan çıkarabileceğimiz onlarca tecrübe var. Projeler ve Fonlar’da da şu günlerde özellikle Covid-19 ile başa çıkmaya ve insanlığı eski günlerine döndürmeye yönelik hibe destekleri bulunuyor. Ekonomik sıkıntıların da baş gösterdiği bu dönemde hibe desteğine kim hayır diyebilir?

Aklımızda tutmamız gereken en önemli şey ise bu sürecin bir gün sona ereceği ve bizim bu tecrübelerle baş başa kalacağımızdır. Bundan dolayıdır ki; psikolojimizi korumak da en az sağlığımızı korumak kadar önemlidir. Bu dönemi kendimiz için bir fırsat görerek çeşitli geliştirici aktiviteler yapmak ve ruhumuzu beslemek çok iyi olacaktır. Bununla birlikte bu aktiviteleri yapmam gerekiyor şeklinde kendimize bir baskı kurmak da psikolojimiz üzerinde olumlu bir etki yaratmayacaktır.

Yalnızca keyif aldığımız şeylere zaman ayırmayı, verimliliği ve üretkenliği elden bırakmamayı unutmayalım. Aşağıda bulunan birkaç önerimiz sayesinde keyifli vakit geçirmenizi diliyoruz.

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK