Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

Koronavirüs Haberleri için İşbirliği Mücadelesi

203

Evde olmamız gereken bu zamanlarda işlerine gidip gelmeye devam etmek zorunda olan birçok meslek grubu bulunuyor. Bunların başında sağlık çalışanları, güvenlik görevlileri, kurye hizmeti sağlayan kuruluşlar ve hiç şüphesiz haber kanalları, muhabirler geliyor. Evlerimizde bu günlerin geçip gitmesini beklerken her gün doğru ve güvenilir haberlere erişmek istiyoruz. Belki de günde iki üç defa çeşitli kaynaklardan koronavirüs haberlerini takip ediyor, son durum hakkında bilgi sahibi olabilmek için çabalıyoruz. Bulunduğumuz dönemde bilgiye zamanında erişmek çok büyük önem arz ediyor.

Bağımsız küresel gazeteciliği destekleyen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Pulitzer Raporlama Merkezi, gazeteciler ve haber odaları arasındaki işbirliğini kullanarak yeni koronavirüs krizini raporlamak için yenilikçi yaklaşımlar geliştiren teklifler arıyor. Medya kaynaklarının az olduğu bir dönemde, koronavirüs hikâyesi, haber odalarını okuyucularına doğru ve zamanında bilgi getirmenin yaratıcı yollarını bulmaya zorluyor.

‘Koronavirüs Haberleri için İşbirliği Mücadelesi’ projesinin detayları ve başvuru koşulları hakkında bilgi almak için Projeler ve Fonlar’ı ziyaret edebilirsiniz! Türkiye’deki ve dünyadaki hibe fırsatlarından haberdar olmak Projeler ve Fonlar ile çok kolay. Üstelik üyeliklerinizde ilk 15 gün ücretsiz kullanım hakkınız olduğunu da unutmayın!

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK