Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

Gözler Maske Üretiminde

284

Covid19, hayatımıza girdiğinden beri yaşam stilimizde büyük değişiklikler meydana geldi. Vakaların zirveye ulaştığı dönemi atlattıktan sonra yeni normal ile mücadelemiz başladı. Peki, yeni normale nasıl alışacağız? Yeni normal dendiğinde akla ilk gelen şey kuşkusuz maske kullanımıdır. Son durumda, Türkiye’nin birçok ilinde maskesiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanıyor. Yetkililer, maske kullanımının, korona virüse karşı iyi bir önlem olduğunu düşünüyor.

Aslında uzak doğu ülkelerinde salgın süreci yaşanmadan önce de yaygın olan maske kullanımına alışmak, ülkemizde pek de kolay olmayacak gibi görünüyor. Bu süreçte rengârenk ve modaya hitap eden maske çeşitleri de üretilmeye başlandı. Görünüşe bakılırsa ünlü markalar da maske çeşitlerini ürün hatlarına ekleyerek yeni bir trend oluşturmaya başladılar. Özellikle Milano Moda Haftasında ve Paris Moda Haftası’nda gerçekleşen defilelerde modellerin kullanmış olduğu maskeler ile ilerleyen süreçte yeni bir trend ile karşı karşıya olacağımızın sinyallerini almıştık.

Projeler ve Fonlar’da bu konuda da çeşitli hibe fırsatları bulunuyor. Bunlardan biri olan ‘Korona virüs (COVİD-19) Salgınından Korunmak Üzere Alınan Tedbirler Kapsamında Üretilecek Ürünlere Destek’ projesi KOSGEB tarafından destekleniyor. Proje kapsamında, COVİD-19 salgınından korunmak üzere alınan tedbirler kapsamında üretilecek ürünlerin listesi oluşturulmuştur. Korona virüs salgını etkilerinin ortadan kalktığına ilişkin ilgili merci tarafından yapılacak kamuoyu duyurusuna kadar bu proje desteklenecektir.

Siz de, günümüzde insanlar tarafından yoğun talep edilecek bu tedbir ürünlerinin üretimini gerçekleştirmek istiyorsanız daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan linkten Projeler ve Fonlar’a üye olabilirsiniz!

https://uyelik.projelervefonlar.com/#!/uyelik

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK