Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

Girişimcilik Dünya Kupası (Entrepreneurship World Cup-EWC) başvuruları başladı!

61

Türkiye’nin en büyük girişimcilik yarışmalarından biri olan Girişimcilik Dünya Kupası (Entrepreneurship World Cup-EWC) başvuruları başladı.

Girişimcilik Dünya Kupası (Entrepreneurship World Cup-EWC) Global Girişimcilik Network’ü (GEN) ve Monsha’at ortaklığında bu sene 4.kez düzenleniyor. EWC Türkiye Ulusal Yarışması bu yıl da Türkiye’deki girişimcileri geliştiren, destekleyen etkili programlar yapmak ve politikalar belirleyip uygulayarak Türkiye’nin girişimcilik ekosistemini güçlendirmek amacıyla kurulan GEN Türkiye Ulusal Organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor.

Yarışmacıları bu yıl Türkiye Finalinde sürpriz ödüller, globalde ise toplam 1 milyon ABD Doları tutarındaki nakit ödül ve 10 milyon ABD Doları değerinde ayni hizmet ödülünü kazanma şansı bekliyor.

Girişimcilik Dünya Kupası (Entrepreneurship World Cup-EWC) Nedir?

Girişimcilik Dünya Kupası, fikir aşamasından ölçek büyütmeye kadar her seviyedeki girişimciyi, yolculuklarındaki bir sonraki aşamaya ulaşmalarına yardımcı olan bir programdır. EWC, potansiyel yatırımları yatırımcı sunumu, online eğitim kaynakları, mentorluk ve para ödülü gibi fırsatlarla birlikte global bir platforma erişimle birleştiriyor.

Siz de yarışmaya başvurun, Türkiye Finalinde sürpriz ödüller, globalde ise toplam 1 milyon ABD Doları tutarındaki nakit ödül ve 10 milyon ABD Doları değerinde ayni hizmet ödülünü kazanma şansını yakalayın.

Son Başvuru: 15 Ağustos 2022

Ulusal Final: Eylül

Global Final: Kasım

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK