Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

Covid-19 ve Genç Liderler Fonu

350

Korona virüs gençlerin hayatını inanılmaz bir şekilde değiştirdi. Sosyalleşme anlayışından, eğitim görme yöntemine kadar birçok değişikliğe adapte olmaya çalışan gençler, bu dönemi olabildiğince az hasarla atlatmaya çalışıyor. Covid-19 Genç Liderler Fonu, dünyadaki genç liderlerin, doğrudan korona virüs salgınıyla mücadele eden girişimlerini finanse etmek için kurulmuştur. Bu sürecin atlatılması konusunda destek vermek isteyen, fikir üreten genç liderler bu fondan yararlanabiliyor.

One Young World, genç liderlerin insanlık tarihinin en önemli parçası olduğuna inanıyor. Yenilikçi düşünme kapasiteleri, dijital araçları anlama ve geliştirme yetileri ve sosyal sorumluluk bilinci, onları herhangi bir insani zorluğu, özellikle de bu salgını ele almada güçlü bir aktör yapıyor. Covid-19 Genç Liderler Fonu, yüz maskeleri üretmekten, uzak bölgelere el dezenfektanı sağlamaya, sağlık çalışanlarına son teknolojiyi ulaştırmaktan, mültecileri sağlık hizmetleriyle buluşturmaya kadar yaşamın her kesiminden çeşitli sorunlara çözüm bulmak isteyen gençleri destekliyor.

 

Projeler ve Fonlar’da Covid-19 hakkında birçok hibe fırsatı bulunuyor. Siz de bunları inceleyerek, aradığınız finansal desteğe ulaşabilir ve fikirlerinizi hayata geçirerek dünyamızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Projeler ve Fonlar olarak sağlıklı bir gün dileriz.

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK