Projeler ve Fonlar
Türkiye'nin İlk ve En Detaylı Hibe Arama Motoru

BİRLİKTE Destek Programı Teklif Çağrısı Son başvuru tarihi 3 Ağustos 2022!

91

BİRLİKTE Destek Programının yeni döneminde STÖ’lere temel giderlerini karşılayabilmeleri için kurumsal hibe desteği ile birlikte kurumsal gelişim ve toplumsal cinsiyet eşitliği ana akımlaştırmasına yönelik mentorluk desteği sağlanacak. Bu desteklere ek olarak, programa katılan STÖ’lerin birbirlerinden öğrenmesine ve iş birlikleri geliştirmesine yardımcı olmak üzere bir buluşma ve paylaşım alanı, ağ oluşturma, iletişim ve görünürlük destekleri de sunulacak.

Program kapsamında, hak temelli bir yaklaşımla kendi hedef kitlelerini güçlendirmeyi ve sivil toplumda iş birlikleri geliştirmeyi ve kapasite güçlendirme yoluyla sivil alana katkıda bulunmayı amaçlayan STÖ’lerin desteklenmesi öngörülüyor.

Programın uygulama süresi 2 yıldır. 

Alt hibe programı için ayrılan toplam bütçe, alt-hibe faydalanıcıları tarafından sağlanması beklenen eş-finansman tutarları da dahil olmak üzere, 1,750,000.00 Euro’dur. Bir STÖ’nün programa sunabileceği toplam kurumsal bütçe tutarına alt-hibe faydalanıcıları tarafından sağlanması beklenen eş-finansman tutarları da dahildir.

Başvuruların iletilmesi için son tarih 03.08.2022 ve yerel saat ile 23:59’dur.

Projeler ve Fonlar deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanır. OK